5 czerwca 2018 r. (wtorek), godz. 11.00-16.00

Centrum Informacyjno-Biblioteczne Un. Medycznego w Łodzi

👉 ZGŁOŚ SIĘ do 25 maja!

w Zjeździe mogą wziąć w nim udział obecni Organizatorzy Lokalni, chętni do dołączenia do tego grona oraz wszyscy aktywni i pełni energii bibliotekarze.

Liczba miejsc jest ograniczona. Organizatorzy zadecydują o zakwalifikowaniu na podstawie udzielonych odpowiedzi.

smartness 6

Wydarzenie będzie okazją, by się poznać, wymienić doświadczeniami i wziąć udział w odjazdowych warsztatach!

PROGRAM

11.00-12.30 – 9 lat Odjazdowego Bibliotekarza. Dzielimy się doświadczeniami i wspomnieniami. Wystąpienia gospodarzy i gości.

12.30-13.15 – Lunch.

13.15-14.15 – Warsztat nr 1. Jak pracować z dorosłymi? Aktywizacja psycho-ruchowa.

14.15-14.45 – Przerwa kawowa.

14.45-15.45 – Warsztat nr 2. Jak pracować z dorosłymi? Aktywizacja społeczna.

15.45-16.00 – Podsumowanie spotkania.

Udział w Zjeździe jest bezpłatny. Podbijemy delegacje, a uczestnicy otrzymają certyfikaty udziału :)

Centrum Informacyjno-Biblioteczne, ul. Muszyńskiego 2 – jak dojechać?

1. Transport publiczny – MPK Łódź

• tramwaj 12B z dworców Łódź Fabryczna i Łodź Kaliska (kierunek: Stoki), przystanek docelowy: Matejki (kampus UŁ)
  • autobusy 58A (kierunek: Stoki), 58B (kierunek: Janów) lub 58C (kierunek: Juhasowa) z dworca Łódź Fabryczna, przystanek docelowy: Matejki (kampus UŁ) → bilety MPK Łódź można kupić w automatach w tramwaju, biletomatach stacjonarnych w pobliżu przystanków (np. przy dworcu Łódź Fabryczna) oraz w punktach stacjonarnych (informacja o obowiązujące taryfie)

2. Łódzki Rower Publiczny (Nextbike)

• stacja Narutowicza / Muszyńskiego

Dojście od przystanku Matejki (kampus UŁ) - oznaczony jako gwiazdka na mapce:

Tak wygląda budynek ;)

EU flag Erasmus vect POSSpotkanie współfinansowane ze środków programu Unii Europejskiej Erasmus+ Partnerstwa Strategiczne (KA2), nr 2017-1-PL01-KA204-038565.
Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za przekazywane treści.

Zamów koszulki na Odjazdowego Bibliotekarza

Logo fundacji Fenomen